+ -->

ЗШ №4 » Методична папка школи » Задачі методичної служби

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШЕМУ САЙТІ !
 
 
 

Задачі методичної служби

0

Автор: oksana від 26-09-2017, 16:40, переглянуло: 1654


Задачі методичної служби
на 2017-2018 н.р.
Задачі методичної служби

1. Створення умов для особистісно орієнтованої системи неперервної освіти, метою якої є надання педагогам широких можливостей для оновлення, поглиблення, удосконалення професійної компетентності через запровадження різних форм методичної роботи.

2.Впроваджувати педагогічні стратегії розвитку інноваційної особистості вчителя та учня засобами інформаційних технологій.

3.Забезпечити методичний супровід стандартизації базової і повної загальної середньої освіти, допрофільного навчання в основній школі, профільного навчання в старшій школі.

4. Проводити методичні заходи, спрямовані на розвиток творчих можливостей педагогів, виявлення перспективного педагогічного досвіду та участь у його вивченні, узагальненні та впровадженні.

5. Спрямувати роботу шкільних методичних об’єднань на підвищення якості навченості учнів на основі проблемного аналізу даних моніторингових досліджень, рівня предметної підготовки через технологізацію навчального процесу і впровадження компетентнісного підходу до навчання.

6.Постійно поповнювати та оновлювати знання у напрямі впровадження ІКТ, набутті практичного досвіду інформатизації в НВП.

7.Розширювати сфери застосування інформаційно – комунікаційних технологій через застосування хмарних технологій у методичній роботі, шляхом створення власних посібників, електронних презентацій, відеофільмів, електронних портфоліо.

8.Активно стимулювати учнів до самостійної діяльності, яка забезпечує учневі самоосвіту, саморозвиток, самовираження в ході оволодіння знаннями.

9.Використовувати в навчальному процесі нові технології продуктивного навчання, інтерактивні техніки, електронні підручники, навчальні посібники та засоби навчання відповідно до рівня розвитку високих технологій, створення умов для використання ресурсів інтернету спрямовані на розвиток особистості учня, підвищення ефективності і якості освіти.

10.Удосконалювати систему аналізу, узагальнення та поширення перспективного педагогічного досвіду через застосування інформаційних технологій.

11.Організувати методичну допомогу молодим учителям з боку досвідчених.

12.Створити умови для безперервного вдосконалення фахової освіти і кваліфікації педагогічних працівників.

Категорія: Методична папка школи

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.