МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШЕМУ САЙТІ !
 
 
 

Шановні батьки!

0

Автор: oksana від 5-02-2021, 15:52, переглянуло: 113

Шановні батьки!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1105 від 11.11.2020 Пункт 4.4. § 4. «Обов’язки і права пішоходів» «Правил дорожнього руху» викладено в наступній редакції:
«У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні використовувати світлоповертальні елементи (стрічку, наклейку, жилет тощо) або бути в одязі, який має світлоповертальні елементи, для своєчасного їх виявлення іншими учасниками дорожнього руху».
Важливість цих змін полягає у тому, що тепер пішохід, який не виконав зазначених вимог може розглядатися як винуватець дорожньо-транспортної пригоди і як наслідок нестиме як адміністративну так і кримінальну відповідальність. Крім того, за одяг без світловідбивачів на дорозі у темний час доби запроваджено штрафи.
Просимо батьків контролювати у якому одязі діти ідуть в темний час доби та у випадку відсутності на ньому світлоповертальних елементів використовувати світлоповертальні стрічки, наклейки, жилет тощо.Шановні батьки!

Шановні батьки!

Категорія: Шкільні новини, Інформація для батьків

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.