МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШЕМУ САЙТІ !
 
 
 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Герой АТО

Автор: oksana от 22-01-2016, 19:01, подивилося: 1443

Жеребцов Володимир Володимирович

Герой АТО


Народився 30 грудня 1976 року в місті Білово Кемеровської області Хлопець був первістком у багатодітній родині. Дитинство хлопчика минало серед працьовитих, доброзичливих земляків – шахтарів.

З другого класу Володимир навчався у Тернівській середній школі № 4. Володя був старанним у навчанні, спокійним, врівноваженим учнем. Ніколи на дозволяв собі неповаги до вчителів, однолітків. За спогадами однокласників, Володя любив сидіти за першою партою.

Йому подобалися фізика та математика. Саме ці предмети давалися юнакові найлегше. Як тільки почали з´являтися перші комп´ютерні ігри, вони одразу викликали не абияке захоплення у допитливого підлітка.

Однокласники згадують Володю як скромного, веселого, товариського юнака.

Жеребцов Володимир зростав і виховувався на вольовому прикладі батька, природній мудрості матері. Саме з таким багажем п´ятнадцятирічний юнак вирушив з дому, вступивши у 1992 році до Тернівського професійного гірничого училища № 41.

Після закінчення училища Володимир став справжнім шахтарем, продовжувачем справи батька. Два десятки років пропрацював підземним електрослюсарем на шахті «Павлоградська».

Друзі та колеги запам´ятали його як грамотного, відповідального наставника – порадника і кмітливого раціоналізатора, небайдужого до вдосконалення шахтарської справи. Володимир завжди свідомо та досконало виконував поставлені задачі.

У квітні 2014 року Володимира Жеребцова мобілізовано до лав Збройних сил України. Незабаром його направлено в зону АТО у складі 93-ї окремої механізованої бригади.

Як солдат, В.Жеребцов виявив хоробрість, завзяття, взаємодопомогу, користувався неабиякою повагою серед побратимів.

5 грудня 2014 року чорною стрілою увірвалося в родину Жеребцових , принісши трагічну звістку про загибель сина, брата, дядька. В.В.Жеребцов , виявивши стійкість, загинув під час виконання бойового завдання в районі села Піски на Донеччині.

В.В. Жеребцов нагороджений орденом «За мужність»


КНИГА ПАМ'ЯТІ ПОЛЕГЛИХ ЗА УКРАЇНУ

Категорія: Пам'ятаємо

 

Герой АТО

Автор: oksana от 22-01-2016, 14:17, подивилося: 1934

Попов Олександр Олександрович

Герой АТО


Народився 3 квітня 1983 року в місті Тернівка на Дніпропетровщині. Олександр виховувався у багатодітній сім`ї . Батьки приділяли багато часу вихованню своїх дітей. Хлопець зростав у атмосфері любові, доброти, чесності.

У 1990 році Сашко пішов у перший клас Тернівської середньої школи №4. Він був старанним, дисциплінованим учнем.
Хлопчик любив читати казки. Школу Попов О. закінчив у 2000 році.

Після здобуття освіти Олександр повернувся в рідне місто, де влаштувався на шахту «Тернівська». Колеги, друзі Олександра завжди відзначали його цілеспрямованість, професійну грамотність. Близькі та друзі з повагою говорили:
« Сашко – людина, яка знала, чого хоче від життя».

Молодість Олександру не заважала досягти певної поваги та статусу в робочому колективі. Молодий спеціаліст перебував у резерві керівних кадрів у ДТЕК «Павлоградвугілля».

У травні 2014 року старшого лейтенанта Олександра Попова було призвано на військову службу для участі в антитерористичній операції на Донеччині.

О.Попов у якості командира взводу відзначився хоробрістю, незламністю духу і офіцерською відповідальністю; пройшов пекло кровавого Іловайського котла. Молодого офіцера було контужено та направлено на лікування у шпиталі.

У грудні 2014 року Олександр повернувся в зону бойових дій. Адже його військова спеціальність – авіанавідник – вкрай була необхідна нашій армії.

На жаль, 24 січня 2015 року під час запеклої танкової атаки під Дебальцевом Олександр Попов загинув. За мужність, незламність, вірність присязі Олександрові було присвоєно військове звання – капітан посмертно.


О.О.Попов нагороджений:

- медаллю «За жертовність і любов до України» (від Святейшего Патріарха київського Філарета );
- орденом «За мужність»;
- орденом Богдана Хмельницького ІІІ степеню (за спасіння життя командира роти)


КНИГА ПАМ'ЯТІ ПОЛЕГЛИХ ЗА УКРАЇНУ

Шлях у вічність капітана Олександра Попова

У боях під Дебальцевим загинув молодий шахтар

Категорія: Пам'ятаємо